RE0603FRE0743RL
MFR.Part #
RE0603FRE0743RL
JLCPCB Part #
C6171801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS