RSF200JT-73-8K2
MFR.Part #
RSF200JT-73-8K2
JLCPCB Part #
C1390188
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS