RT0603BRE078R45L
MFR.Part #
RT0603BRE078R45L
JLCPCB Part #
C6668704
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS