RSF200JR-73-56R
MFR.Part #
RSF200JR-73-56R
JLCPCB Part #
C1762749
Description
-55℃~+155℃ 2W 56Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS