MF0207FRD52-60K4
MFR.Part #
MF0207FRD52-60K4
JLCPCB Part #
C1747368
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS