RSF200JR-73-1K2
MFR.Part #
RSF200JR-73-1K2
JLCPCB Part #
C1759565
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS