RSF200JR-52-5K6
MFR.Part #
RSF200JR-52-5K6
JLCPCB Part #
C1758443
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS