RSF1WSJT-52-6K8
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-6K8
JLCPCB Part #
C1379008
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS