RSF1WSJT-52-56R
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-56R
JLCPCB Part #
C1377834
Description
-55℃~+155℃ 1W 56Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS