RSF1WSJT-52-300R
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-300R
JLCPCB Part #
C1379250
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS