FMP-50FTF52-2K94
MFR.Part #
FMP-50FTF52-2K94
JLCPCB Part #
C1375671
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS