RSF1WSJT-52-11R
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-11R
JLCPCB Part #
C1377833
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS