MFP200BBE73-100K
MFR.Part #
MFP200BBE73-100K
JLCPCB Part #
C3477857
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS