MFR1WSDBE52-27K
MFR.Part #
MFR1WSDBE52-27K
JLCPCB Part #
C1383756
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS