RSF1WSJR-52-36K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-36K
JLCPCB Part #
C1753619
Description
-55℃~+155℃ 1W 36kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS