RSF1WSJR-52-33K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-33K
JLCPCB Part #
C1753628
Description
-55℃~+155℃ 1W 33kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS