RC0201FR-13182RL
MFR.Part #
RC0201FR-13182RL
JLCPCB Part #
C6638056
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS