RSF100JT-73-620R
MFR.Part #
RSF100JT-73-620R
JLCPCB Part #
C1381993
Description
-55℃~+155℃ 1W 620Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS