RSF100JR-73-43R
MFR.Part #
RSF100JR-73-43R
JLCPCB Part #
C3499933
Description
-55℃~+155℃ 1W 43Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS