RSF100JR-73-3K9
MFR.Part #
RSF100JR-73-3K9
JLCPCB Part #
C1756202
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS