MFR100FRE52-18R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FRE52-18R7
JLCPCB Part #
C1759980
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS