RSF100JR-73-24R
MFR.Part #
RSF100JR-73-24R
JLCPCB Part #
C1757968
Description
-55℃~+155℃ 1W 24Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS