RSF100JR-73-27R
MFR.Part #
RSF100JR-73-27R
JLCPCB Part #
C3496475
Description
-55℃~+155℃ 1W 27Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS