RSF100JR-73-10R
MFR.Part #
RSF100JR-73-10R
JLCPCB Part #
C3468001
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS