AF0402JR-0720ML
MFR.Part #
AF0402JR-0720ML
JLCPCB Part #
C7213243
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS