RSF100JR-73-0R1
MFR.Part #
RSF100JR-73-0R1
JLCPCB Part #
C1761706
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS