RSF100JR-73-1R1
MFR.Part #
RSF100JR-73-1R1
JLCPCB Part #
C1758285
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS