RSF100JR-52-51K
MFR.Part #
RSF100JR-52-51K
JLCPCB Part #
C1761811
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS