RSF2WSJT-73-18K
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-18K
JLCPCB Part #
C1385862
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS