RSF100JR-52-36R
MFR.Part #
RSF100JR-52-36R
JLCPCB Part #
C1756404
Description
-55℃~+155℃ 1W 36Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS