RC0603DR-07511RL
MFR.Part #
RC0603DR-07511RL
JLCPCB Part #
C471828
Description
-55℃~+155℃ 100mW 511Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS