RP0603BRD07470RL
MFR.Part #
RP0603BRD07470RL
JLCPCB Part #
C5889715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS