RL2010FK-070R035L
MFR.Part #
RL2010FK-070R035L
JLCPCB Part #
C876371
Description
-55℃~+155℃ 35mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS