MFR100FTF73-3K57
MFR.Part #
MFR100FTF73-3K57
JLCPCB Part #
C1385097
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS