RL1218JK-070R047L
MFR.Part #
RL1218JK-070R047L
JLCPCB Part #
C876336
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1W 47mΩ Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS