RL1210FR-070R475L
MFR.Part #
RL1210FR-070R475L
JLCPCB Part #
C860014
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 475mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS