AF0201FR-0714KL
MFR.Part #
AF0201FR-0714KL
JLCPCB Part #
C850732
Description
-55℃~+125℃ 14kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS