RL1210FR-070R022L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL1210FR-070R022L
JLCPCB Part #
C728525
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 22mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±1000ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS