AC2010FK-7W30KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2010FK-7W30KL
JLCPCB Part #
C20143259
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS