RL0805FR-070R035L
MFR.Part #
RL0805FR-070R035L
JLCPCB Part #
C859772
Description
-55℃~+155℃ 125mW 35mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS