MFR1WSFRF52-27K
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-27K
JLCPCB Part #
C1755397
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS