RE1206FRE10160RL
MFR.Part #
RE1206FRE10160RL
JLCPCB Part #
C7042523
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS