AA1210JR-07430KL
MFR.Part #
AA1210JR-07430KL
JLCPCB Part #
C2120156
Description
-55℃~+155℃ 200V 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS