RE1206FRE07560RL
MFR.Part #
RE1206FRE07560RL
JLCPCB Part #
C4091140
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS