SR1206FR-7W1K3L
MFR.Part #
SR1206FR-7W1K3L
JLCPCB Part #
C6683842
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS