RE1206FRE07510KL
MFR.Part #
RE1206FRE07510KL
JLCPCB Part #
C4074673
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS