AA1218FK-0741R2L
MFR.Part #
AA1218FK-0741R2L
JLCPCB Part #
C1702039
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 41.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS