RE1206FRE07430RL
MFR.Part #
RE1206FRE07430RL
JLCPCB Part #
C3940079
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS