RE1206FRE0739KL
MFR.Part #
RE1206FRE0739KL
JLCPCB Part #
C4245593
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS