RE1206FRE0759KL
MFR.Part #
RE1206FRE0759KL
JLCPCB Part #
C4287398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS